elewacje trójmiasto pomorskie budynku, bloku, szkoły

Elewacje bloku krok po kroku

Rozpoczęliśmy kolejne zlecenie, a mianowicie odnowienie elewacji bloku. Podeszliśmy do tego z dużą dokładnością i dzięki temu byliśmy w stanie uzyskać tak wspaniałe efekty. Byliśmy zaopatrzeni we własne rusztowanie, które zostało zaprojektowane przez właściciela firmy Spec Bud A. Teclaf.

Dodatkowo podczas prac korzystaliśmy z wysokiej jakości materiałów budowlanych, zgodnie z wcześniej przeprowadzonymi ustaleniami z klientem. Widać na zdjęciach również nasze auto dostawcze, które dojeżdża często na miejsce, aby mieć wszystko pod kontrolą.

Tak prezentują się wyniki naszej pracy, czyli wykonana elewacja bloku:

elewacje trójmiasto pomorskie budynku, bloku, szkoły

ocieplenia trójmiasto pomorskie budynku, bloku, szkoły

usługi budowlane firmy trójmiasto pomorskie spec bud a. teclaf

Regularnie będziemy wstawiali pewne artykuły o przedsięwzięciach budowlanych, które realizowaliśmy dla naszych klientów. W ten sposób chcemy pokazać, że jesteśmy świetnie przygotowani i otwarci na wszelkie usługi budowlane.

Oferta firmy na elewacje

Elewacjami zajmujemy się od początku naszej działalności gospodarczej, przez co możemy poszczycić się prawie kilkaset realizacjami. Wiele z nich udało się nam uchwycić na dobrze przygotowanych zdjęciach. Poświadcza to naszego bogate portfolio, o czym również będziemy Państwa chętnie informować.

Oczywiście podczas elewacji wykorzystujemy tylko wcześniej ustalone materiały budowlane, podpowiadając, które z nich cieszą się najlepszą opinią w danym roku. Jesteśmy pod tym względem na bieżąco, aby móc obsługiwać swoich klientów na naprawdę wysokim poziomie.

Cieszy nas jeszcze to, że udaje się nam prowadzić do rozwoju naszej działalności firmy budowlanej. Aktualnie zajmuje ona coraz wyższą pozycję w województwie Pomorskim. Jesteśmy rozpoznawani i bardzo pozytywnie oceniani przez wielu Klientów. Na tym zależy nam najbardziej i dlatego tak staramy się podczas realizacji elewacji czy innych usług budowlanych.

Nie poprzestajemy na aktualnej sytuacji, lecz dalej mamy zamiar działać na rzecz naszych Klientów w większym zakresie. Przez to oferujemy również usługi remontowo-budowlane. Są one organizowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników, z których zawsze jesteśmy zadowoleni. Każdy z nich dba o zdobywanie coraz większego doświadczenia w swojej branży.

Również budowa domów i innych nieruchomości wchodzi u nas pod uwagę, więc zapraszamy, a ustalimy z Państwem jak najlepsze szczegóły współpracy!

 

Pozdrawia Firma Spec Bud A. Teclaf

„Elewacje pomorskie i trójmiasto na poziomie!”