Galeria za usługi budowlane, elewacje i firmy budowlane na terenie Pomorze, Trójmiasto

Galeria za usługi budowlane

Nasza firma budowlana po zrealizowaniu każdej usługi budowlanej stara się wykonać pewne zdjęcia, po uzyskaniu przyzwolenia od klienta. Dzięki temu w aktualnej galerii zdjęć udało się nam przygotować już kilkaset zdjęć. Przedstawiają one, jak wykonaliśmy elewacje domków jednorodzinnych i bloków, ocieplenie budynków, budowę domów i inne usługi budowlane. Były również na nich widoczne nasze rusztowania, które samodzielnie zaprojektowaliśmy. I przez to mamy możliwość ich wynajmowania zainteresowanym firmom i klientom. Poniżej przedstawiamy jeszcze kilka zdjęć, które ukazują, jak nasza firma budowlana pojawiła się w różnych miejscach na terenie województwa Pomorskiego, także w Trójmieście.

Gdzie pracowała firma budowlana Spec Bud A. Teclaf?

Tutaj podeszliśmy do renowacji, wykonania nowej elewacji, dla dość dużej nieruchomości. Widać, że jest ona pod pewnymi względami oryginalna. Przez to samo postawienie rusztowania było pewnym wyzwaniem. Natomiast z tym wszystkim dobrze sobie poradziliśmy. Na zdjęciu widać jeden z naszych samochodów dostawczych, dzięki któremu razem z pracownikami docieramy na miejsce budowy.

Tym razem pojawiliśmy się na rusztowaniach wokół bloku. Okazuje się, że w ciągu roku zapewniamy elewacje dla kilkunastu do kilkudziesięciu bloków na terenie województwa Pomorskiego. Są to bloki mieszkalne, osiedlowe, wspólnotowe i wiele innych. Takie elewacje realizujemy także na budynkach publicznych.

Ciekawe zlecenie na ocieplenie budynku

Tutaj widać, jak musimy ocieplać budynek, który składa się z 2 wieżyczek. Przez to rozłożenie rusztowania było już dla naszej ekipy budowlanej ciekawym wyzwaniem. Z wszystkim sobie poradziliśmy i dzięki temu budynek aktualnie znajduje się w świetnym stanie.

 

Tutaj już rozłożone rusztowanie wraz z odpowiednią folią, która stanowi cenne zabezpieczenie. Dbamy o to, aby realizując usługi budowlane, elewacje, nie stanowić zagrożenia dla przechodniów, którzy mogą pojawić się w pobliżu budowy.

Tutaj kolejny nowoczesny blok, gdzie jak widać parking i dojazd nie został jeszcze w pełni wykonany. Z tego względu przygotowanie rusztowania na stabilnym podłożu wymagało odpowiednich działań. Z wszystkim daliśmy radę i dzięki temu elewacja wyszła idealnie, w nowoczesnym stylu.

Zleć naszej firmie elewacje i usługi budowlane

Miło jest współpracować z odpowiednią firmą budowlaną. Jeśli i Ty chciałbyś bądź Państwa firma, to zapraszamy do kontaktu. Spec Bud Teclaf zawsze wykonuje pewne zlecenia, aktualnie wykonujemy ich na pewno kilka. Ale posiadamy rozbudowaną ekipę pracowników i doświadczonego kierownika. Jesteśmy w stanie dokładnie ustalić termin zlecenia i przedstawić wszystkie koszty. Zapraszamy do nas!