Elewacje domku jednorodzinnego

Elewacje domku jednorodzinnego

Firma budowlana Spec Bud w roku 2017 wykonała naprawdę wiele zleceń dla swoich klientów. Do każdego z nich podchodziliśmy z pełnym zaangażowaniem. Ułatwieniem okazało się dla nas wieloletnie doświadczenie, kontakty, a zarazem dostęp do sprawdzonych materiałów budowlanych. Dodatkowo sami mówimy klientom o tym, że wykorzystujemy samodzielnie zaprojektowane rusztowania. Nie musimy więc ich wynajmować. Widać to również na poniższych zdjęciach, w których to wykonaliśmy elewacje domku jednorodzinnego. Jak ona przebiegała?

Elewacje domku krok po kroku

Na samym początku dokładnie przyglądamy się aktualnemu stanowi technicznemu budynku. Na tej podstawie jesteśmy w stanie ocenić, w jakim położeniu się znajdujemy. Możliwe, że zanim wykonamy elewację, to należy jeszcze przeprowadzić inne prace budowlane. W tym momencie sprawdzamy budynek, jak i dokładnie rozmawiamy z naszym klientem. Wykazaliśmy, że domek jednorodzinny montaż już ocieplić i będzie odbywało się w takich etapach, jak: postawienie rusztowania, ocieplenie przez odpowiednie materiały budowlane, malowanie i sprzątanie.

Tak wyglądał nasz domek jednorodzinny na wstępie, więc widać, że nowa elewacja na pewno mu się przyda. Na szczęście na kolejnych zdjęciach udało się nam przedstawić już pewne wyniki naszej pracy.

Na początku skupiamy się na najważniejszej części domku, aby był dobrze widoczny od strony ulicy. Dzięki temu wszyscy później widzą, że nasza firma budowlana działa naprawdę fachowo. Jesteśmy z tego znani od prawie 10 lat. Ale przejdźmy dalej.

Ukończenie elewacji domku jednorodzinnego

Elewacje domku jednorodzinnego

Zakończyliśmy elewacje dla domku jednorodzinnego, która została w pełni zaakceptowana przez klienta. Teraz on chętnie poleca nasze usługi, a my w kolejnym roku 2018 mam naprawdę ręce pełne roboty. Jeśli więc chcesz nam coś zlecić, pewne usługi budowlane, elewacje bądź budowę domu, to skontaktuj się z nami jak najszybciej. Przedstawimy Ci wycenę, termin i podpiszemy umowę.

Później możesz być pewny, że zrealizujemy ją zgodnie z planem. Dodatkowo chętnie Ci wszystko wyjaśnimy, jeśli masz pewne pytania dotyczące naszej firmy budowlanej. A jeśli mieszkasz na terenie Trójmiasta czy Pomorza, to szczególnie do nas zadzwoń. Na pewno się dogadamy!