Ocieplenia i Elewacja dla szkoły w Bolszewie w pobliżu Wejherowo, Firma Spec Bud A. Teclaf Gdańsk Pomorskie

Ocieplenie szkoły Bolszewo

Oto nasze kolejne elewacje, które wykonaliśmy w ostatnich latach. Było tego dość sporo, dlatego co pewien czas wspomnimy o tym na blogu. Poniżej widać, jak postaraliśmy się o nową elewację, a zarazem ciekawy wygląd szkoły w Bolszewie. Zarówno dyrekcja, nauczyciele, jak i wszyscy uczniowie byli całkowicie zadowoleni. Teraz od kilku lat do takiej szkoły uczęszczają z prawdziwą przyjemnością.

Nowe elewacje szkoły w Bolszewie

Ocieplenia i Elewacja dla szkoły w Bolszewie w pobliżu Wejherowo, Firma Spec Bud A. Teclaf Gdańsk Pomorskie

Tutaj widzimy zdjęcie szkoły od ronda, dzięki czemu widać ją prawie w całej okazałości. Połączenie koloru zielonego z pomarańczowym i ciemniejszym wyszło naprawdę ciekawie. Świetnie komponuje się taka elewacja z dachem budynku szkoły, jak i pobliskim otoczeniem, zielenią. Przejeżdżający kierowcy obok takiej szkoły spoglądają na nią bardzo chętnie.

Elewacja dla szkoły w Bolszewie w pobliżu Wejherowo, Firma Spec Bud A. Teclaf Trójmiasto Gdynia

Zdjęcie szkoły od strony przejścia dla pieszych, które jest często wykorzystywane przez uczniów, nauczycieli i inne osoby. Zatrzymując się przed przejściem mogą aktualnie spoglądać na tą nową szkołę w Bolszewie. Jej elewacja została przygotowana z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu jest w stanie wytrzymać różne warunki atmosferyczne, także mróz i silny wiatr.

Ocieplenia i Elewacja dla szkoły w Bolszewie w pobliżu Wejherowo, Firma Spec Bud A. Teclaf Trójmiasto Pomorskie

Tutaj już zdjęcie od strony parking, gdzie można jeszcze bliżej zatrzymać się blisko nowej szkoły, która została ocieplona. Rodzice z dużą przyjemnością zatrzymują się tutaj. Mogą ponownie rozmawiać o jej nowym wyglądzie, jak i pewnym standardzie, który został wprowadzony do tego miasta. Dlatego coraz to nowi rodzice chętnie zapisują do tej szkoły swoje dzieci.

Pozytywna ocena za takie usługi budowlane

Nasza firma otrzymała od samego dyrektora, jak i dyrekcji pochwałę za przygotowanie takiej elewacji w szkole. Dzięki temu regularnie polecają nasze usługi budowlane, co sprawia, że jesteśmy jeszcze bardziej znani w województwie Pomorskim. Realizujemy na jego terenie również takie usługi, jak budowa domu czy wynajem rusztowania.

Otwieramy się na nowych klientów i właśnie to sprawia, że zaczynamy przerastać dawne firmy budowlane, które zatrzymały się w miejscu. My natomiast rozwijamy się przez cały czas i to sprawia, że nadal istniejemy od ponad 10 lat.